supatron

Lakiernictwo


W ofercie firmy "Supatron Classic Cars" znajduje się także lakierowanie całego pojazdu lub  wybranej części samochodu czy motocykla zabytkowego. W zależności od życzenia i indywidualnych preferencji klienta oferujemy zarówno kompleksową odbudowę powłoki lakierniczej danego klasyka jak i położenie nowego lakieru od podstaw.

Oferujemy  nieograniczoną gamę kolorów do wyboru barwy lakieru.

Dobry lakier jest wizytówką pojazdu, więc proces lakiernictwa wykonują nasi najlepsi  fachowcy. Samo nakładanie powłoki lakierniczej odbywa się w nowoczesnej kabinie lakierniczej, w której używamy najwyższej klasy narzędzi niezbędnych w tego typu prac, takich jak pistolet czy sprężarka. Najwięcej pracy wykonywanej jest jednak manualnie. 
Aby lakier idealnie się prezentował i zachował swoje właściwości na długie lata chroniąc nasz  samochód przed rdzą, konieczne jest staranne przygotowane podłoża.

W pierwszej  kolejności nasi eksperci oceniają faktyczny stan wybranej części lub całego pojazdu.Po zapoznaniu się z charakterystyką elementu jest on starannie czyszczony oraz szlifowany, następnie nakłada się odpowiednią powłokę metaliczną chroniącą przed niszczącymi 
warunkami atmosferycznymi oraz zapobiegającą rdzewieniu. Do tego celu wykorzystujemy np. proces cynkowania. Jego zaletą jest trwałość i wysoka odporność na zmiany temperatury. Przed samym lakierowaniem na powłokę nakładana jest warstwa żywicy epoksydowej, ma ona doskonałe właściwości izolujące i zabezpieczające. Ostatnim etapem  jest już samo lakierowanie elementu. Aby lakier otrzymał oryginalny fabryczny wygląd a także by pojazd uzyskał jak największą wartość rynkową konieczne jest nałożenie jego kilku  warstw. 
W zależności od klasy lakierowanego samochodu stosujemy od trzech warstw np. w  samochodach: GAZ-21 Wołga, GAZ-24 Wołga, Warszawa M20 do nawet pięciu warstw w pojazdach bardziej ekskluzywnych takich jak np. Mercedes-Benz SL 230, 280, Jaguar MKVII- MKX, Porsche 911, 912, Ferrari 288 GTO, Aston Martin DB4 czy TVR 2500M. 
Na życzenie klienta w naszej ofercie znajduje się również lakierowanie podwozia w  wybranym kolorze aby wizualnie powiększyć otwory i uwydatnić efekt lustra. Tak ważnym dla wizerunku zabytkowego pojazdu procesem, jakim jest lakierowanie zajmują się tylko nasi profesjonaliści, dają oni naszym klientom gwarancję zadowolenia z efektów 
wykonanej przez nich pracy.


Porshe 911 T

Adres

ul. Asfaltowa 58a
42-289 Woźniki

Dane kontaktowe

Email: sc.cars@wp.pl
kom: +48 607 687 333
kom: +48 798 604 739